19 Mayıs Hırsızlığı

Her söyleşide, her röportajda, her sohbette din’i,Tanrıyı kullanarak halka nasihatlerlerde bulunanlar, hırsızlığın en büyük günahların başında geldiğini bilmiyor mudur? Pekala biliyordur. Fakat, 19 Mayıs kutlamalarını ”Türkçü”lerin ellerinden almak hırsızlık değil midir? Be kardeşim! Madem bu kadar Allah korkusu var, madem her günah’ı her sevab’ı bilecek durumdasın, bunu nasıl bilmezsin?

Hırsızlık sadece maddi değeri olan birşeyi çalmak değil, insanlara sevdiklerinden kalmış olan manevi değeri olanı da çalmaktır. İlla ki bunu bilmek için kitap okumak, araştırma yapmak gerekmez. Akıl sağlığı mevcut olan herkes düşünebilir.

Madem ki dinine bu kadar bağlısın, hırsızlığı, sömürücülüğü sadece maddiyat olarak değil, maneviyat olarak da geçtiğini bileceksin. Aksi takdirde bu, bayramları ülkenin gençlerine hediye bırakan Mustafa Kemal’den alınan kin dolu bir intikam değeri taşır. Ve bildiğim kadarıyla din’i kitabımızda ”düşmanına bile kin besleme” yazmaktadır.

En kısa zamanda ”Akp din üzerinden rant yapıyor.”diyene tepki gösterenler, bu yazdıklarımın farkına varmalıdır. Kendi vatandaşını, Alper Ayhan kardeşimiz gibi hakkını savunmak durumda mahkemeye baş vurmak zorunda bırakmamalıdır. Görüldüğü gibi her ne kadar mahkemeler sizin elinizde olsa da, Türk gencinin hakkı yenilememektedir.

Yazar: Buğra AKSOY

Yazmak insanın öfkesini, üzüntüsünü, mutluluğunu anlatmanın en iyi yoludur. Satırlar insanlardan çok daha iyi dinleyicidirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir