Allah’ım Ben de Burdayım

31.03.2012 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Bir süredir yani 4-5 gün kadardır Modannacığınızdan yazı okumadığınız için ne kadar kötü ve berbat hissettiğinizi düşünüp oo yoo kendime evet ama insanlığıa bunu yapamam dedim. Şaka şaka sarhoş yazımdan sonra yeni ayılıyorum. Dipsomanimi vardır nedir şişe bitmeden içim rahat etmiyo arkadaş.Sonra da onca keyifle içtiğimi günlerce çişle, sporla terle atıcam diye binbir türlü şaklabanlık debelenme. Iyyy iğrençsin deme sen terlemiyon, işemiyon bi ben yapıyorum sanki alla alla.
Allah’ım feryadımı artık duysan diyorum sızlanmalarımı bi kenara koydum.Baktım olacak gibi değil.Şu nemrutluğumu bi kenara koyarak olumlu düşünüp evrene olumlu mesajlar yolladım.Hala geri dönmesini bekliyorum da daha çok beklermiş gibi bir halim var dimi?
Bu da bir çözüm olmazsa artık ‘kuzey güney’de ki ferhat ‘muhteşem yy’ da ki hürrem ‘öyle bir geçer zaman ki’ de ki carolin olucam aga.İyilik iyilik nereye kadar bölüm özetlerini de okuyom diziler madem gerçek hayatların yansıması.Taaaa bölüm sonuna yada finale kadar hep kötüler kazanıyo.Bolluk para pul güzellik herşey bunlarda.Bende kendi sonuma değin böyle yaşayıp son anda iyi insanların kazanmasına tahammül edebilirim gibi geldi.Bütün hayatım laylay lom geççek bi final bölümü kötü olucaksa okey beybi Modanna ‘varım’ diyorda. Kötülük yapmaya nerden başlayacağıma karar veremedim.Banka hortumlamayı bilmem, Allah’a şükür içeri düşüp sağlam mafyavari tanıdıklarım yok takdir edersiniz ki bir osmanlı padişahı da yok beynine girip oğlunu boğdurtayım.Bende ilk kurbanım olarak Poki’yi seçtim. Heaa öyle gözlerini monçiçi gibi açıup bakma 11 sene baktığım öküzü kesip yemedim heralde.Aldım elime bir en sevdiği ödül büskivisini oturdum koltuğa yaklaşık 75 kere telefonumu getirirsen vericem dedim.Getirse de vermeyecektim hoş o da zaten getirmedi ama sonunda o kadar çok havladı ki vermek zorunda kaldım.
Bundan sonra evi bok götürse de elimi sürmicem ben hizmetçiniz değilim dedim bütün gün yedim içtim evin içine sıçtım.Akşam kendi arkadaşlarım yarın sana geliyoruz diye telefon açtılar extradan hızlandırılmış bahar temizliği yapmak zorunda kaldım.Sonra vazgeçtiler gelmedi kekolar.
Karar verdim benden kötü olmayacağı gibi bi bokta olmaz.Ya Tanrım madem bende İlahi planın bi parçasıyım benim görevim ne acaba bunu bana biraz açıkca ifade edebilmen mümkünse ette bende 26 senedir debelenmeyi bırakıp görevime odaklanayım.Hayır yoruldum.
ha bu arada o 90+4’te kaçan gol varya işte ben onun taaaaa..

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Yazar : DepresifModanna

Yazar Hakkında : 1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Mehmet Emre Baş
31 Mart 2012 - 11:33

Alemsin valla 🙂 Sen bumernaglarını yollamaya devam et bir gün gelir seni bulur demiyorum gelir kafana çarpar kesin 😀

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y