Çelişkisiz

05.09.2012 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Şimdi ben her sabahın böyle köründe kalkıp işe gelmek zorundayım ya hah işte bak ben sıçayım öyle zorundalığa. Velhasıl eğer bir işim olmasaydı da bu sefer işsizliğe lanet edecek küfür savuracaktım misal o ayrı. Kısaca çiğ süt emmişim memnuniyetsizim. Fakat çevremde her şeyden memnuniyetsiz ve devamlı şikayet halinde olan iki ayaklılara tahammül edemiyorum. Sonuç insanlarda bana tahammül edemiyor öyleyse. Çokta bi tarafımda. En başından beri kimseye yazdıklarımı okuması için baskı yapmadım. Zaten başka uğraşmam gereken bir dolu işim var. Onuda yazsana bee şundan da bahsetsene yea diyenleri hiç sallamadım zaman içinde kendi kara deliklerinde yok olup gittiler. Şanslı ve nesli tükenmek üzere olan bir jenerasyondanım ben .Umursamazlığın alası kanımda hatta her hücremde dolaşabiliyor. Bazen sıkılıyorum kendimden sonra bi bakmışım boş vermişim.

celiski Yoklukla sınandım çoğu kere maddi yokluklar ve manevi olanlar. Çoğunu atlattım diyebilirim de iz bırakmış olabilecek olanlar mevcut. Hangi makamdan martaval okuyor bu sefer modanna diyecek olanlarınız için söylüyorum. Gönül makamı sayın okuyan. Sayın kelimesine takılma saydığımdan değil ha lafın gelişi.. Lafın gelişi cümle kurmamalısın modanna.

E neden 2012 Türkiye’sinde elalem lafın gelişi sevebiliyor bile. Kendimi bu dünyada en acımasızca eleştirebilen benim sanırım .Belki başkaları da olmuştur ama önemli kısmı hiç birini hatırlamıyorum. Takmadığım dan mı evet. Bazen sayfalar dolusu yazmak istiyorum ilerde okuyup gülebileyim diye. Lafın gelişi..

Vazgeçiyorum çünkü yazmayı düşünmek güzelde eyleme geçirene kadar yorulmuş oluyorum.

Garfieldla kapışabilecek kadar ağır bir tembelliğim var esasında. Son zamanlarda mı türedi yoksa ben hep mi böyleydim bilemiyorum.Kafamda taa içinde mesela her gün düzenli spor yapıyorum acayip ince muhteşem bir vucuda sahibim. Ama düşüncede problem değil ne de olsa alacak birini bulmuşum ya beni. Ey Türk kadını her vazifen evleninceye kadardır. Diye bas bas bağırıyor içimde bir ses. İleride kocam beni neden aldattı oysa ben saçımı süpürge etmiştim geyiklerine girmem söz. Saçlarım kendiliğinden onca boya ve işlem gördüğü için süpürge kıvamında zaten. Ama dur bu aklımın bir köşesinde bulunsun ilerde kullanabilirim .

Bastırılmaz bir açlığım vardı bu sabah anlatmaya dair. Anlaşılmaya değil ama zaten farketmişsindir buraya kadar dayanabildiysen eğer günün hayır ola. Modanna

Yazar Hakkında

Yazar : DepresifModanna

Yazar Hakkında : 1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Mehmet Emre Baş
05 Eylül 2012 - 13:23

🙂 İşinin olması da olmaması da ayrı birer dert. İstediğin şartlarda iş bulamadığın için mecburen yakın şartları sana uzak olsa da kabul ediyorsun. Hayat işte demek istemeyerek sözümü noktalıyorum.

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y