Cem Yılmaz 16 yıldır görüşmediği hala kızı ile görüştü

cemyilmazhalasininkizi

Cem Yılmaz düzenlediği imza gününde saatler öncesinden gelip Cem Yılmaz’dan imza almak isteyen biri vardı. Nesibe Yılmaz sıra kendine geldiğinde dayanamayıp  ağladı ve uzun süre zeki komedyene sarılarak ağladı.

Nesibe Yılmaz, Cem Yılmaz’ın halasının kızıydı. Kendisi dayımın oğlu olur, yıllardır yani tam 16 yıldır görüşmüyorduk görünce dayanamayıp ağlamışım diye konuşan Nesibe Yılmaz ünlülerin hayatında aile yakınları arasındaki bağın ne kadar az olduğunu gösteriyor.

Ünlülerin akraba ilişkilerinin zayıf olması normal karşılansa da geçmiş dönemlerde birinci derecede ailesini yok sayan durumları televizyonlarda izlemiştik. Cem Yılmaz, sevilesi karakter sahibi bir insan olduğunu, elden gelmeyen nedenlerden dolayı normal olarak akraba ilişkilerinin ünlü olunca zor olduğunu gösterdi bir nevi.

Yazar: Mehmet Emre Baş

Bloglamaya 2008 yılında başladım. Birşeyler paylaşmak ve bunların okunduğunu bilmek çok güzel bir duygu olduğu için yeni sitelerde de yazmaya başladım. Aksiyazar.com benim için farklı bir tarz olacak. Mehmet Emre Baş Google+ Profili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir