Cem Yılmaz 16 yıldır görüşmediği hala kızı ile görüştü

09.04.2013 tarihinde Yaşam ve İnsan kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

cemyilmazhalasininkizi

Cem Yılmaz düzenlediği imza gününde saatler öncesinden gelip Cem Yılmaz’dan imza almak isteyen biri vardı. Nesibe Yılmaz sıra kendine geldiğinde dayanamayıp  ağladı ve uzun süre zeki komedyene sarılarak ağladı.

Nesibe Yılmaz, Cem Yılmaz’ın halasının kızıydı. Kendisi dayımın oğlu olur, yıllardır yani tam 16 yıldır görüşmüyorduk görünce dayanamayıp ağlamışım diye konuşan Nesibe Yılmaz ünlülerin hayatında aile yakınları arasındaki bağın ne kadar az olduğunu gösteriyor.

Ünlülerin akraba ilişkilerinin zayıf olması normal karşılansa da geçmiş dönemlerde birinci derecede ailesini yok sayan durumları televizyonlarda izlemiştik. Cem Yılmaz, sevilesi karakter sahibi bir insan olduğunu, elden gelmeyen nedenlerden dolayı normal olarak akraba ilişkilerinin ünlü olunca zor olduğunu gösterdi bir nevi.

Yazar Hakkında
Mehmet Emre Baş

Yazar : Mehmet Emre Baş

Yazar Hakkında : Bloglamaya 2008 yılında başladım. Birşeyler paylaşmak ve bunların okunduğunu bilmek çok güzel bir duygu olduğu için yeni sitelerde de yazmaya başladım. Aksiyazar.com benim için farklı bir tarz olacak. Mehmet Emre Baş Google+ Profili

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y