El Classico

En romantik seslenişi “hacı abi , hacut, kardeeeş” olan bi adamla nişanlıyım.. Hayır “kuşum, balım, böceğim‘” insanlarından bende değilim ama 4’lü okey oynarken açtığımız her el sonrası “yüzük kardeşliği‘”diyerek yüzüklerimizi birbirine çarpmakta sonuçta saçma yani.

Herzaman derim arkadaş erkek milletinin yaşı kaç olursa osun hep beyin çocuk kalıyo diye. (Yalnız içinden şarlamazsan zira kulaklarım çınlıyo, ayrıca bakınız daha önceki yazılarımda kadınlara da hayli giyindirmişliğim var.) Adam kendine oyun arkadaşı bulduğu için mutlu bense hayat arkadaşı netice de hayatın tümünü uzun bir oyun olarak görenler için amaç aynı.Etrafımda ki bi çok insanı da bu yüzden anlamam zorlaşıyor.

Herkes ya adam gibi adam yok ya evime kadın diye alacağım bayan yok diyo.Lan hıyarın ağası sen adam gibi adam diye dört dörtlük içkisi kumarı barı pavyonu olmayan romantik aşk böceği zengin ama edepli ailesi belli işi gücü olan birini bekliyosan alırsın ama kafasını çünkü öyle biri yok zira sende bi adriana lima değilsin.

Öteki cins seninde doğru kadından kastın gezmeyen tozmayan içmeyen sıçmayan küfür etmeyen her dediğine evet diyen bir kişiliksizse veriyosun ayda 400 dolar kapatıyorsun bir rusu al sana doğru kadın. Yanlız öngörülerime dayanarak belirtiyorum 30’dan sonra bebek gibi kadın oluyo sana 150 kilo bi dana ama zira sende bir Alex değilsin.Bütüüün ömrüm kadın erkek ilişkilerini incelemekle geçti desem biliyorum bana kıçınla gülersin. Ama bir iki evlilik programı izlemişliğim var utanarak söyüyorum ki.. Evlenmeye kalkan yaşlı genç tüm kadınlar paralı adam, adamlarsa yollu pardon fingirdek hatun arıyorlar.Ya esasında konudan çok saptım söylemeye çalıştığım üzümün çöpü armudun sapı dersen ömür boyu el classico…

Yazar: DepresifModanna

1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

1 thought on “El Classico

    Mehmet Emre Baş

    (29 Şubat 2012 - 01:54)

    Valla bu kadar açık mı konuşulur ya 😀 Yine aksice süper bir konu. Pek de yanlış bulamadım. Evlenirken 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor diyebilir miyiz? Yoksa evlenmek için seçim çok zor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir