Eski Ben

Kafama bulutlar düşsün ki doğruyu söylüyorum. Ben bugünlerde eski ben değilim… Önceleri dikkatimi çeken hiçbir şey ilgimi çekmez oldu artık. Bana dair hiçbir şey kalmadı bende. Yitirdim elimdekileri ve zaten benim hiç olmamışları… Bir tek sağlığım kaldı nazara gelecek desem o da yalan. Psikolojim hiç iyi değil! Gözüme toz kaçsın ki vallaaaa 🙁 Ben o eski ben değilim.

Dinlediğim müzikler bile kulağımı cızırdatıyor. Geçip giden zamana içim daha çok gidiyor bu aralar. Dertlerim yosun bağladı.. Zaten anlatsam da kimse dinlemiyor, kimse anlamıyor. Her şey üstüme mi geliyor ne? Bünyem artık nasihat kaldırmıyor.. Yok, yok! Ben eski ben değilim. Uyuyorum ama uykum geldiği için değil, öyle olması gerektiği için, ya da herkes uyuduğu için..

Kafamdaki saçlar tel tel dökülsün ki ben artık hiç iyi değilim. Eskilerime mi yoksa eskitemediklerime mi yanayım. Yoksa yaptıklarıma mı yapamadıklarıma mı? Geçmişime mi geleceğime mi yanayım..

Ben bu aralar eski ben değilim. Kafam dolu, içim yanık.. Ben artık o ben değilim. Çok değiştim. Ama değişen tek ben
miyim? Her sabah pencereme uğrayan kuşlardan bile haber yok. Aldığım nefes bile bana düşman. Hayat bana düşman bu aralar. O hiç sevmediğim kediler üzerine yemin ederim ki ben çok değiştim…Sen iyi ve güzel olandın, bense hep dibe batan.
Ama çok sevinme hayat sadece şimdilik kazandın.

Yazar: SCHNEEFLOCKE

1 thought on “Eski Ben

    Mehmet Emre Baş

    (26 Ocak 2012 - 17:06)

    Karamsarlıktan kurtulmak için bazen daha kötüsünü görmek gerek bazen de umut ışığı olacak bir hadise yaşamak gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir