Fetih 1453

06.12.2011 tarihinde Sinema ve Tv kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Fetih 1453 filmi Faruk Aksoy yönetmenliğinde 4 yıl süren bir çaba sonunda hayata geçirildi. Yapımcılığını üstlenen Ayşe Germen filmin vizyona gireceği tarihi iple çekiyor. Fetih 1453 filmi Türkiye’de şubat 7’de gösterime girecek.
Filmin galası oscar  törenlerininde yapıldığı Kodak Tiyatrosunda yapılacak. Görkemli gecede Cameron Diaz, Natalie Portman, Charlize Theron, Tom Cruise ve Keanu Reeves gibi starlarda yer alacak. Sinema tarihinin en büyük bütçeli filmi olarak lanse edilen filme gala gecesinde dünyaca ünlü yönetmenlerde eşlik edeceği söyleniyor. Martin Scorsese, Steven Spielberg ve Steven Soderbergh.

Harcanan bu kadar emek ve para yerini seyredilebilir ,senaryo ve çekimlerin müthiş olduğu bir ortama iter temennisini ediyoruz. Türk şanına yakışır bir senaryo ve görüntüler ile tüm dünyayı sallarız inşallah.

Merakla beklenen Fetih 1453 ilk tanıtım fragmanı ;

Yazar Hakkında
Murat

Yazar : Murat

Yazar Hakkında : 1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y