Girişimcilere Yardım Edilir

Bugünkü günlük tespitim şu; zenginler zayıf şişmanlar fakir oluyorlar. Etrafı gözlemledim hiiç bok yeme.Zengindir istediğini yer göbek çıkar devirleri eskidenmiş.Şimdide istediklerini yiyolar ama sonra hooop 1 liposuction aaa yağlar ameliyathane de kalmış.Bıçak altına yatmaya korkan sosyetiklerimizin kişisel spor hocaları olsun diyetisyenleri olsun problemi çözüyo.Ama fakirler öyle mi sıkıntıdan hababam ye allah ye. Misal ben işten ayrıldığımdan beri aldığım kilolar yüzünden arkamda kendi bağımsızlığı ilan etmiş başka bi modanna var. Evet yine götümden bahsediyorum. Sıkıntıdan sabah kalk yemek ye öğlen ye çay yap yanında ye akşam ye yatana kadar yine ye sonra ben çok kilo aldım diye sızlan.Baktım olucak gibi değil kendimi yürüyüşe verdim.Yürümekte parayla değil ya aga dağ tepe bayır olmasa da cadde sokak yokuş yürüdüm ben 2 gün sonra önüme içindekileri almaya param olmayan dükkanlar çıktı yine depresyon yine yürüyüşten vazgeçtim.Ama bu seferde evde kendi spor hocalığım eşliğinde mekik çektim.Fakat 2 gün içerisinde toplam 5 mekik çekip boynunu zedeleyen tek gerizekalı benmişim bunu da geçen 2 günde öğrenmiş oldum.Spor olayını da bitirdim.Zaten öyle 0 beden modası kalktı ohh lömbür lömbür gelinliğinde içine sığmam ama mcdonalds kendi sponsoruğunda bi giysi diktirir artık diye düşünüyorum zira bu parasızlıkta en çok para harcadığım tek marka kendisi.O değilde kışın parasızlık okey bi yere kadar idare ediyosunda bahar geldi geliyor kıpır kıpır yaz sıcak hava vs’de ne yapıcaz bakalım diye düşünürken düşünürken aklıma müthiş bi fikir geldi.Kızım Modanna senin sonuca ulaştıramadığın milyarlarca süpersonik ötesi fikrin var bunları pazarla dedim kendi kendime bunları hayata geçirememiş olman tamamen senin kendi gerzoluğun yüzünden.İnsanoğlundan hem bu süpersonik fikirleri esirgeme hem cep harçlığını çıkar.Böyle etrafa danışmanım ben artık bana danışabilirsiniz her konuda girişimcilere yardım edilir falan diye yaydım.Daha danışan olmadı olsun olur bigün ben tezgahı açtım.Bu annemin hiç bişey yapmıyosun hiç bişey yapmıyosun dırdırındanda iyidir ayrıca bence.

Yazar: DepresifModanna

1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

6 thoughts on “Girişimcilere Yardım Edilir

  Mehmet Emre Baş

  (03 Nisan 2012 - 12:54)

  Bizim bir fikrimiz var sana bir danışalım bakalım 😀

  depresifmodanna

  (03 Nisan 2012 - 20:57)

  danışmak 10 tl dan başlıyo

  Şule

  (19 Nisan 2012 - 00:52)

  Nerdesin?
  Danışmanlık işin iyi gidiyor sanırım;yazmaya bu kadar ara verdiğine göre..Özledik ama yazılarını.Herşeye isyan ederken insanı güldürebilen kaç kişi vardır bilmiyorum.Bizim için özelsin.Lütfen yazmayı bırakma.Seni bekliyoruz okunmadığını sanma.Bu senin pek umrunda değil ama ben yinede söylemek istedim.
  Bir de yazarlara niye mesaj atamıyoruz ya!

   Mehmet Emre Baş

   (19 Nisan 2012 - 23:45)

   Sadece yorum sistemimiz aktif. Yazarlar twitter adresini profillerine eklerse Twitter dan mesajlaşabilirsiniz.

  DepresifModanna

  (28 Nisan 2012 - 21:39)

  çok teşekkürler Şule .. Burdayım kısa bir ara oldu geliyor yeni yazılar .Ayrıca inan okunduğumu bilmek hem umurumda hem çok güzel.
  sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir