Gökhan Keser || Burak Öğretmen

08.06.2011 tarihinde Müzik kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Gökhan Keser 1987 İzmir doğumlu. Küçük yaşlardan beri modellik ile uğraşıyor. 14 yaşında merak ile başlayan serüven aldı başını gitti. 2004 yılında Miss. & Mr. Model yarışmasında birinci oldu ardından diğer bir yarışmada birinci olarak Ege Kralı unvanını aldı. Hızlı bir yükseliş grafiği gösteren sanatçı kariyerine İstanbul’da devam etti.

gökhan keser burak öğretmen2005 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında 1.Runner-up 2005 ve Manhunt Turkey 2006 ünvanlarını alarak Çin’de düzenli olarak düzenlenen dünyanın en karizmatik ve yakışıklı erkek yarışmasına katılmayı kazandı. Dünyanın en iyilerinin yarıştığı platformda Dünyanın en fotojenik erkeği ve Dünya 4. sü olarak yoluna devam etti.

Ayla Algan ile Ekol Drama Sanat Evi’nde oyunculuk üzerine bir süre eğitim aldı. Aynı zamanda Gül Sabar ve Keovork Tavityan gibi usta isimlerden şan eğitimi alarak istikrarlı yürüyüşünü sürdürdü.

Aslında biz bu kişiyi Selana dizisindeki Burak Öğretmen tiplemesiyle tanıyoruz. ATV kanalında toplam 3 sezon yayınlanan 2009 yılı Mayıs ayında sona eren dizi bir çok hayranını üzse de beraberinde büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. İzmir doğumlu ve yakışıklılığıyla dikkat çeken mavi gözlü 1.89 boyunda olan Gökhan Keser Kayıp Çocuklar Cenneti sinema filminde Hepsi grubuyla birlikte başrolü paylaştı. Filmin tanıtımı sinema salonlarında yapılmasına rağmen gösterime girmedi. 2008 yılından bu yana çözülemeyen bir sorun olsa gerek.

Gönlünde hep şarkıcılık yatan usta manken Sıla’nın İnşallah klibinde rol alarak kendini göstermeye çalıştı. Kendine bu konuda güvenen Gökhan Keser dans ve şan derslerine aralıksız devam etti. Sıla, Nukhet Duru, Zerrin Özer gibi isimler ile albümlerde yer alan manken Sıla’ya sahnede vokallik yapmakta.

Sony Music markası altında Sıla ve Efe Bahadır prodüktörlüğünde HADİ ORDAN ilk single çalışması ile tüm müzik marketlerde yerini aldı şimdiden.

Gökhan Keser Ulaşım Adresleri
Twitter
Facebook
Resmi site

Yazar Hakkında
Murat

Yazar : Murat

Yazar Hakkında : 1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Mehmet Emre Baş
08 Haziran 2011 - 12:11

Genç yakışıklı bir arkadaş ama ben pek takip etmiyorum.

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y