İnternette Alışveriş Sitesi Nasıl Açılır ?

Kendi tasarımlarınızı, takılarınızı, boya tablolarınızı, el işi becerilerinizi, kıyafet tasarımlarınızı kendi web sitenizi kurarak satmak istiyorsunuz fakat e-ticaret sitesi kuracak bilgiye ve bütçeye sahip değilseniz size göre bir site var.

Sopsy

sopsypic

Sopsy ile aracı siteler olmadan, size ait web siteniz üzerinden, özgün tasarımlarınızı, ürünlerinizi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmayı sevenler için rahat ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatacak alışveriş sitenizi Sopsy üzerinden büyük kolaylıkla ve ayda çok cüzi bir fiyata açabilirsiniz.

Sopsy ile web sitesi kurulumu yapmak, bilgi ve içerik sağlayarak google arama motorunda sitenizi iyi yerlere listelemek, sitenizin yazılımı gibi konularla ilgilenmek yerine, kendi işinize odaklanıp, ürünlerinizi internetten de müşterilerinize satmaya başlayabilirsiniz.

Kullanımı çok basit !

Basit kullanımı olan Sopsy ile internet veya e-ticaret uzmanı olmanıza hiç gerek yok. Sopsy’deki bütün yönlendirmeler, sayfa düzeni, müşteri sipariş takibi, yeni ürün ekleme, sayfalarının kolaylığı sayesinde , internetten satışını kimseden yardım almadan yapabileceksiniz. Alışveriş sitenizi hayata geçirmeniz sadece 30 saniye sürüyor.

Size özel tasarım!

Sopsy’de markanızın kimliğine ve hedef kitlenizin tercihlerine hitap eden, görseller, yazı karakterleri, renkler ve temalar yer alıyor. Tasarımı ve kişiye özel çözümleriyle fark yaratan Sopsy, alışveriş sitenizi kişiselleştirmeniz için size sınırsız seçenek sunuyor. Sopsy’nin birbirinden şık seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza ve markanızın kimliğine uygun alışveriş sitenizi oluşturup; internette satış yapmanız, işinizi büyütüp, bilinirliğinizi artırmanız son derece pratik ve kolay.

Sopsy ile tüm dünyaya sat!

Sopsy ile açılmış alışveriş sitelerinde, müşterileriniz ödemelerini kredi kartı ile yapıyor. Dünyanın en güvenilir ödeme sistemi PayPal’ı kullanan Sopsy ile dünyanın dört bir yanından alışveriş sitenize gelen müşterileriniz, alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabiliyorlar. Üstelik tüm ödemeler hemen kendi hesabınızda oluyor!

Sopsy’i ilk 3 gün süresince ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kullanıcıların bu süre içinde kredi kartı bilgilerini vermelerine de gerek yok tabi ki. Üç gün sonrasında ise devam etmek isteyen alışveriş sitesi sahipleri aylık  20 TL ödeyerek satış yapmaya devam edebilecekler. Üstelik Sopsy’de komisyon, ek ücretler yok.

Sopsy, alışveriş sitesi açmayı, yalnızca büyük ve bilinen markalara özel, pahalı firmalardan destek almadan yapılamayan bir hizmet olmaktan çıkarıp, herkesin kendi müşterilerine ürünlerini internetten sunabileceği ve satabileceği kadar kolay ve güvenilir yapacak. Sopsy, 7 gün 24 saat açık alışveriş sitenizden karlı ticaretin keyfini çıkaracağınız yepyeni tanıtım ve satış kanalınız olacak.

Yazar: Murat

1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir