Müge Anlı Koğuşu

21.04.2012 tarihinde Haber kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Normalde gündüz kuşağından ve kadın programlarından hiç hazzetmem.Ama Atv kanalında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programını  hiç kaçırmamaya gayret ediyorum.Niye derseniz birincisi herşey gerçek!!!!!! Gerçi şimdilerde taklitleri çıkmış yine aynı kanalda yeniden şeydelimmi nedir öyle bir program başlamış geçenlerde bir göz attım konuğun arkasında çalan kemanı görünce gülesim geldi .Neyse biz esas konumuza dönelim netekim  10 gündür neredeyse televizyona yapışarak ve kanım donarak izliyorum programı. 10 gün önce ortadan kaybolan 77 yaşındaki Ümmü gülsüm Helete’yi aramak için gelen konuklar ve sonrasında gelişen olaylar gerçekten dehşet vericiydi. Olayı incelerken Müge Anlı “İlk kez ne olduğunu anlayamadığım bir durumla karşı karşıyayım” demişti ama kaybolan kadının etrafındaki insanları öyle bir sorguladıki vallahi benim diyen dedektif ancak bukadar sorgular (tabi Türkiye de demiyorum).

Olaydaki düğüm  Kaybolan kadının 25 yaşındaki torununun acaip biçimde çelişkili konuşmalarıyla çözülmeye başladı.Müge Anlı torunun üzerine öyle gittiki ikinci gün torun bütün vücut diliyle ve mimikleriyle ben katilim diye bağırıyordu resmen. Birkez bile öfkelenmedi mesela, her sorulan soruya mutlaka saçma sapan bir cevabı vardı. Yahu bir insan suçsuz yere anneannesini öldürmekle suçlanacak, en sakini bile ortalığı yıkar. Hiç bir şey yapmasa bile bir öfke belirtisi gösterir ne bileyim başka türlü davranır; ama bu çocuk öyle davranmıyordu.

Olay sadece televizyon programındaki sorgulamayla çözülmedi elbet, Müge Anlı‘nın ekibi katili bulduğu gibi birde öldürülen kadının cesedini buldu.Heleki ormanda bulunduğunda bulanların yüz ifadeleri ve çığlıkları insanın rüyasına girer.Ekip artık kendini de aşmaya başlamış resmen, hem katili  bul hem maktülü bul maşşallah vallahi. Kaybolan kadının bulunmasından sonra Torun yine Müge Anlı’nın programında tutuklandı hemde kameraların önünde inanırmısınız ? Ölen kadıncağıza çok ama çok üzüldüm,hiç bir sebep yokken kendi torunu tarafından öldürülmesi çok acı ama ben en çok Kadını öldüren torunun annesine üzüldüm.Annesinin ölümünemi yansın oğlunun hayatının bitmesinemi,bütün ailesi tarafından dışlanmasınamı,annesinin cenazesine bile gidememiş,bütün ailesinin ve yakınlarının gözünde sanki o katilmiş gibi yaşayacak olmasınamı. İşin bir acı tarafı da program boyu bakışlarından oğlunun yaptığını anlamış ama her yalanına inanmak için çırpınışları yokmuydu, anlatılır gibi değildi gerçekten. Öyle veya böyle çok güzel bir program yapıyor Müge Anlı.Kendisini canı gönülden kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 

 

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Yazar : Mehmet Olkun

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y