Dünyanın En Büyük Yüzen Ördeği

03.05.2013 tarihinde Yaşam ve İnsan kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Görsel zeka ve fikirleri üreten sanatçılar, ortaya çıkardığı sunumları iyi organizasyonlarla hayata geçirmektedir. Ülkemizde bu tarz durumlar izinlere takılmaktadır. Ülke tanıtımı için sanatçıların bu etkinliklerine destek olmak en azından gerekli izinlerin verilmesi aşamasında daha esnek olmak ülke bazlı düşünüldüğünde her yönden hayırlı olacağını düşünüyorum.

sismeordek

Hollandalı sanatçı Florentijn Hofman, Hong Kong Harbour’da dev boyutlarda yüzen şişme plastik ördek ile dikkatleri üzerine çekmiştir.
Römorkör yardımı ile çekilen dev ördek 16.5 metre yüksekliğinde. Sanatçı banyolarda çocukların sevdiği oyuncak olan sarı ördek karakterinin devasa boyutta yapılması dikkat çekeceğini düşünerek bu yola çıkmış. Görsel etkinlik Osaka, Auckland ve Amsterdam dahil olmak üzere 10 ülkede 12 şehri ziyaret etmiş bulunmakta.

Dünyanın en büyük şişme yüzen ördeği ; (Rubber Duck )

rubberduckhigh

Yazar Hakkında
Murat

Yazar : Murat

Yazar Hakkında : 1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y