Sevgili Kıt Beyinli Kendime Açık Mektup

25.06.2012 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Geri zekalıların Başkanı Modanna,

Sen hayatın boyunca hiç bir zaman akıllanmayacak mısın yavrum?
Hadi diyelim kalktın koca popon ve üzerinde utanmadan taşıdığın portakal kıvamlı selülitlerinle hafta sonu denize gitmeye karar verdin, a be görgüsüzün dik alası saatlerce güneşin alnında malak gibi yatıp ıstakoza dönmek neden?
Kendimle ne çeşit bir alıp veremediğim var acaba bunu bir türlü çözemiyorum. Bu arada Poyrazköy’ün denizi şahane akşam üzeri 6 dan sonra kirlense de o saate kadar bir Ege’yi aratmıyor gerçekten. Gidebilme lüksünüz varsa mutlaka bir hafta sonu gidin yiyicek içeceğinizi yanınızda götürdüğünüz takdirde sadece yol parası harcıyorsunuz. Onun dışında deniz ulaşımını kullananlar için söylüyorum giderken yolda her an yunus sürülerine denk gelmeniz ve keyfinize keyif katmanız çok olası. Fakat rica edeceğim benim düştüğüm kazlığa düşmeyin. Güneşi adeta ilk ve son kez görüyormuşçasına umarsız, korumasız malak gibi yatmayın zira acısı fena çıkıyor. İnsanlar baya baya net taşak geçiyor. Modanna gene ağzını bozuyor falan.
Bütün hafta sonu kıyıdan açıkta seyreden teknelere bakıp ‘ulan bu kentte bu kadar tekne sahibi varsa biz gariban kesim hani çoğunluktaydı laaaayn’ serzenişlerinde bulundum evet yaptım bunu. Sonra da tek günlük tatilimsi şeyimi mahvetmemek adına sorgulamadım. ahah lakin benden kat kat açık renk yaradılmış adeta pelte peyniri kıvamındaki nişanlımın kırmızısı şuan tüm ülke genelinde ki domatesleri renk açısından kıskandıracak boyutta acısını bilemem bu yüzden aynaya baktıkça kendime üzüldüğüm her an onun o kek görüntüsünü gözümün önüne getirip kıs kıs gülüyorum. Sonra pazartesi oluyor işe dönüyorsun falan..

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Yazar : DepresifModanna

Yazar Hakkında : 1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Mehmet Emre Baş
27 Haziran 2012 - 11:05

En son hangi renkte kaldın sen 🙂

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y