Sırrı Süreyya Önder || Molotof

06.06.2011 tarihinde Haber kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

İstanbul 2.Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı olan Sırrı Süreyya Önder’in seçim ofisinde yapılan aramada Molotof kokteyller ele geçirilmiş. Kendisinin deyimi ile şiddet içeren hiçbir yöntem ve materyalı kabul etmesinin mümkün olmadığını söylemiş.

Gazi Mahallesi’nde bulunan seçim ofisinde yapılan aramanın kendini ilgilendirmediğini her seçim ofisinin bir sorumlusu olduğunu içerisinde neler olduğunu takip etmenin zor olacağını söyledi. seçim ofisinde molotofİnsanın fikri ne ise zikri de odur kanımca. Bu milletvekili adayının yanındaki vatandaşlar, yandaşları, gönül verenleri bu ürünleri bulunduruyorsa kendiside aynıdır. Bence kendini savunmasının bir anlamı yok, akışına bıraksın derim.

Polisin kamuoyuna ve tarafına açıklama yapmasını da istemiş. Bunu nasıl ister anlamsız buldum. Ele geçirilenler arasında bir roketatar eksik.

Yazar Hakkında
Murat

Yazar : Murat

Yazar Hakkında : 1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y