Star Trek Bilinmeze Doğru

Star Trek Into Darkness ||

Tunus

Star Trek JJ Abrams en kozmik haliyle yeniden geliyormuş. Nefes nefese izleyebileceğimiz ve mükemmel bir ivme kazandırılmış halini görecekmişiz

Kaptan Kirk (Chris Pine) ve ekibi parlak renkli gezegenlerde dolaşırken dünyaya çağrılırlar  Dünyaya gelen yıldız savaşları gemisi ve mürettebatı ilginç şeylerle karşılaşır. Bir terör örgütü tüm donanmayı yerle bir eder. Hayata tekrar tutunabilmek için dünyada yapacakları kurtuluş hikayeleri filmde anlatılacak.

Star Trek filmi yenilenerek izleyicilerle günümüze kadar geldi. Sevilen yönetmenlerden olan J.J. Abrams Bilim-Kurgu alanında bizi farklı görsellerle karşılaştıracağa benziyor.

Filmin baş rollerinde Chris Pine, Zachary Quinto ve Zoe Saldana bulunurken içeriğini hazırlayan senaristler ise Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Damon Lindelof‘dur.

Film Star Trek Into Darkness 7 Haziran 2013’de gösterime girecek. 3 Boyutlu olarak gösterime girecek film dünya ülkeleri ile aynı zamanda Türkiye’de olacak. Star Trek Bilinmeze Doğru 3D olarak izleyebileceksiniz.

Büyük bölümü Tunus’da çekilecek filmin paylaşımda olan fotoğrafları ;

star trek film resimi

star trek sinema tunus

star wars film seti

star wars into darkness

star wars set film

star wars trek tunus

star wars tunus

Star Trek Into Darkness (Star Trek Bilinmeze Doğru) filminin Tunus’da çekilen set görüntüleri ve kamera arkası videosunu izleyebilirsiniz.

Yazar: Murat

1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir