Star Trek Bilinmeze Doğru

10.05.2013 tarihinde Sinema ve Tv kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Star Trek Into Darkness ||

Tunus

Star Trek JJ Abrams en kozmik haliyle yeniden geliyormuş. Nefes nefese izleyebileceğimiz ve mükemmel bir ivme kazandırılmış halini görecekmişiz

Kaptan Kirk (Chris Pine) ve ekibi parlak renkli gezegenlerde dolaşırken dünyaya çağrılırlar  Dünyaya gelen yıldız savaşları gemisi ve mürettebatı ilginç şeylerle karşılaşır. Bir terör örgütü tüm donanmayı yerle bir eder. Hayata tekrar tutunabilmek için dünyada yapacakları kurtuluş hikayeleri filmde anlatılacak.

Star Trek filmi yenilenerek izleyicilerle günümüze kadar geldi. Sevilen yönetmenlerden olan J.J. Abrams Bilim-Kurgu alanında bizi farklı görsellerle karşılaştıracağa benziyor.

Filmin baş rollerinde Chris Pine, Zachary Quinto ve Zoe Saldana bulunurken içeriğini hazırlayan senaristler ise Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Damon Lindelof‘dur.

Film Star Trek Into Darkness 7 Haziran 2013’de gösterime girecek. 3 Boyutlu olarak gösterime girecek film dünya ülkeleri ile aynı zamanda Türkiye’de olacak. Star Trek Bilinmeze Doğru 3D olarak izleyebileceksiniz.

Büyük bölümü Tunus’da çekilecek filmin paylaşımda olan fotoğrafları ;

star trek film resimi

star trek sinema tunus

star wars film seti

star wars into darkness

star wars set film

star wars trek tunus

star wars tunus

Star Trek Into Darkness (Star Trek Bilinmeze Doğru) filminin Tunus’da çekilen set görüntüleri ve kamera arkası videosunu izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Murat

Yazar : Murat

Yazar Hakkında : 1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y