Survivor

30.04.2012 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Bir süredir ortalıkta olmayan depresif modanna yoğun istek üzerine yeniden aranızda.Şaka lan şaka kim yoğun istek yapıcak allasen bana.Neyse öncelikle iyi haberlerle başlıycam.Bim bam bom çok şükür dostlar artık benimde bir işim var! Evet doğru duydun bu aptal sistemin çarkın içine girdiğime o kadar mutluyum ki kelimelerle ifade edemem.Cebim para görcek lan ne ideolojisnden bahsediyosun.
Aklıma bu aralar en çok takılan soru şu televizyonun idiot çocuğu acunun popüler programı survivor. Müstakbel eşimin televizyonda takip ettiği yegane programlardan biri olan survivora katılan extra gerzolara inan diyecek birşeyim yok.Sonuçta bu Türk insanı zamanında reyting için televizyon programında ‘tüliieeeeeğn’ diye böğüren bir caner karakteri görmüş insan.Lakin benim merak ettiğim bunlar böyle yayının her saati sokak çocuğu moduna bağlayaraktan ‘abie çok açıııeeğz. yine mi muz yeaa vs’ tarzı yakarıp 2 kuruşluk ödül oyunlarında kazanmak için kendilerini yerden yere vuruyolar ya sözde. Bunlara hiç bişey verilmiyor çünkü.Garibanların yataklarını dahi aldılar bir hafta önce altlarından.Hah tam bu aşamada ben aklıma takılan maddeleri gündeme getiriyorum. Burda yarışan ünlü ve gönüllülerin tümü gerçekten insan ırkından mı? Eğer öyleyse bunların cinsi dişi olanlarının periodik olarak hastalandığı dönemler olmuyoor mu? Gencecik kızların hepsi menepozda mı yok değillerse o normal hayatta dahi belli başlı dönemsel ihtiyaçlarını nasıl karşılıyorlar. Sonra kadını erkeği bunların hepsi götüne başına koltuk altına bacaklarına epilayon mu yaptırmış.Gönüllülerde dahil zira adamların sakalları bir robinson edası ile uzarken koltuk altları tertemiz bu erkeklerin tümü kısmi köse mi? Kadınlardan hadi diyelim ünlüler epilasyonlu ya gönüllülerde mi epilasyonlu? Bunların bıyıkları kaşlarıda çıkmıyor mu arkadaŞ? onlar KADINSA yüce rabbim yarattığından sual olunmaz da ben neyim? En çok Alp Kırşan’a acıyom valla bak adam zaten stabil 45 kiloydu 30 a düştü adanın zorlu koşullarıyla bir bu salağı imtihan ediyolar heralde.Bu uyuyunca falan grup toplanıp yiyip içip ihtiyaçlarını gideriyorlar Alp uyanınca da içlerinden ‘ahahahaha keko’ falan diyolar heralde.İhtiyaç demişken tuvalet yok malum da hepsi de denize mi? Bunların hepsi içimde hergün beni kemiren bir kemirgen adeta en kısa zamanda televizyonun idiot pardon dahi çocuğu acun efendiden kamuoyu açıklaması bekliyorum. Saygılar.

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Yazar : DepresifModanna

Yazar Hakkında : 1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Mehmet Emre Baş
30 Nisan 2012 - 12:47

:))

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y