Tekinsiz Modanna

Kesinlikle tekinsiz bir evde yaşıyoruz buna bugün bizzat kendim karar verdim! Yıllardır evde 2 kadın yaşıyoruz ve inatla her tuvalete girdiğimde klozet kapağının her ikiside adeta bir adam gelmiş işemek için ayarlamışcasına kalkık oluyor. Soruyorum “ya anne yapmasana şunu yeaa sen mi yapıyosun?‘ diye. ‘Saçmalama‘ diyor.Ama her defa aynı tantana bi kere inanmadığımdan takip ettim yok valla kadında açık bırakmıyor.Tek vaka bu olsa iyi her Allah’ın günü aynı sabır ve sükünetle yine 2 kadın temizlik yaptığımız halde ev ertesi güne sanki yıllardır vileda girmemiş havasına bürünüyor götüne koyim genç yaşımda yer silmekten bel fıtığı olucam yada aklımı oynatıcam.Sonra eve gerçekten 2 kere hırsız girdiğide götünü bile kaldırmayan köpek durduk yerde havlamaya başlıyo susmuyoda şerefsiz haliyle genellikle uykunun içine itinayla sıçılmış oluyor. Eee uykusuz Modanna Depresifleşiyor haliyle agresifleşiyor diye annem evde 7/24 bir melisa çayı diye osuruk kokan bişey kaynatıp kaynatıp içiriyor. Sakinleştiriyormuş.Sakinleştiriyor diyemicem ama bağırsaklarını bozuk seni tuvalete kitlediğinden agresfliğini ev içine yansıtamama durumu oluyor.
Sürekli sürekli kaybolup sonra kendiliğinden ortaya çıkan televizyon kumandasına girmiyorum bile o şerefsizliğine yapıyor ona eminim evle alakası yok yani.
Sonra mesela sehpa köşeleri yatak köşeleri kendilerini her seferinde ayak küçük parmağımı çarpıp dünyanın en anlamsız ağrısını çekmeme neden olurlarken gaipten benle taşak geçerlermiş gibi ‘ahahahah’ tarzı kahkaha sesleri duyuyorum.Velhasıl sevgili okur başıma heran herşey gelebilir sebep ararsanız bu ara çok içli dışlı olduğum bu ev kesin modannadan söylemesi..

Yazar: DepresifModanna

1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

1 thought on “Tekinsiz Modanna

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir