Tekinsiz Modanna

11.03.2012 tarihinde Genel kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Kesinlikle tekinsiz bir evde yaşıyoruz buna bugün bizzat kendim karar verdim! Yıllardır evde 2 kadın yaşıyoruz ve inatla her tuvalete girdiğimde klozet kapağının her ikiside adeta bir adam gelmiş işemek için ayarlamışcasına kalkık oluyor. Soruyorum “ya anne yapmasana şunu yeaa sen mi yapıyosun?‘ diye. ‘Saçmalama‘ diyor.Ama her defa aynı tantana bi kere inanmadığımdan takip ettim yok valla kadında açık bırakmıyor.Tek vaka bu olsa iyi her Allah’ın günü aynı sabır ve sükünetle yine 2 kadın temizlik yaptığımız halde ev ertesi güne sanki yıllardır vileda girmemiş havasına bürünüyor götüne koyim genç yaşımda yer silmekten bel fıtığı olucam yada aklımı oynatıcam.Sonra eve gerçekten 2 kere hırsız girdiğide götünü bile kaldırmayan köpek durduk yerde havlamaya başlıyo susmuyoda şerefsiz haliyle genellikle uykunun içine itinayla sıçılmış oluyor. Eee uykusuz Modanna Depresifleşiyor haliyle agresifleşiyor diye annem evde 7/24 bir melisa çayı diye osuruk kokan bişey kaynatıp kaynatıp içiriyor. Sakinleştiriyormuş.Sakinleştiriyor diyemicem ama bağırsaklarını bozuk seni tuvalete kitlediğinden agresfliğini ev içine yansıtamama durumu oluyor.
Sürekli sürekli kaybolup sonra kendiliğinden ortaya çıkan televizyon kumandasına girmiyorum bile o şerefsizliğine yapıyor ona eminim evle alakası yok yani.
Sonra mesela sehpa köşeleri yatak köşeleri kendilerini her seferinde ayak küçük parmağımı çarpıp dünyanın en anlamsız ağrısını çekmeme neden olurlarken gaipten benle taşak geçerlermiş gibi ‘ahahahah’ tarzı kahkaha sesleri duyuyorum.Velhasıl sevgili okur başıma heran herşey gelebilir sebep ararsanız bu ara çok içli dışlı olduğum bu ev kesin modannadan söylemesi..

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Yazar : DepresifModanna

Yazar Hakkında : 1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Mehmet Emre Baş
12 Mart 2012 - 19:31

Bence perili evi aratmıyor o ev. 🙂

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y