The Girl with the Dragon Tattoo

01.02.2012 tarihinde Sinema ve Tv kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

The Girl with the Dragon Tattoo: Orjinal versiyonun Amerikan sinemasına uyarlanan bu yapım; gerçeği olan İsveç yapımına göre  bazı detaylarınını eksik kalması, filmin üç saate yakın olması izleyici biraz sıkabilir.

Fakat Daniel Crag ve Rooney Mara mükemmele yakın oyunculuklarıyla beni tatmin ettiğini söyleyebilirm.Bu film bence hiç bişey için olmasa bile kurgusu, gerilim ve hiç bir detayı kaçırmama isteği için bile seyredilebilir. Orjinalinde bütün karakterlerin içine girildiği kesin. Senaryosu ise; etkileyici anlaşılırdı. Ama şurası kesin, kesinlikle bir aile filmi değil. Lisbeth karakteri orjinal filme göre; bence daha iyi yansıltımış seyirciye.Mekan çekimleri ve ambians orjinaline göre daha iyidi. Filmi izlemeye devam ederken merak duygusu kesinlikle ön plana çıkıyor ve acaba şimdi ne olacak sorusuyla filmdeki detayları kaçırmama istediğiniz artıyor. Son sözüm ise bu mükkemmel kurgu için bile bu film seyredilir.

www.twitter.com/KorayBaldik

Yazar Hakkında

Yazar : Koray BALDIK

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y