Tivibu Seçim Yayını

İnternet yayıncılığı adına büyük bir adım Tivibu Seçim Online. 12 Haziran seçim akşamı saat 18:00 da başlayacak canlı interaktif program ile binlerce kişiye ulaşım sağlanacak. Sosyal medyanın aktif olarak kullanılacağı platformun aksaklık çıkarması da söz konusu.

TTNET yetkilileri Tivibu platformu üzerinden 12 Haziran Seçim akşamı Türkiye’de internet üzerinden ilk kez canlı olarak Tivibu Seçim Online interaktif seçim programını gerçekleştirecek. tivibu seçim online yayınıTivibu Seçim Online programını deneyimli ve başarılı gazeteci Cüneyt Özdemir sunacak. Canlı internet yayını ilk defa yapılacak olması beraberinde herhangi bir aksaklık olacak mı, bağlantı hataları yaşanırsa Tivibu bu işten olumsuz yönde etkilenecek mi sorularını ortaya çıkarıyor. Facebook, Twitter gibi sosyal medya kullanılarak binlerce kişiye ulaşılarak interaktif bir ortam kurulacak. Her seçimde olduğu gibi hangi il, ilçeden ne kadar oy çıktığını görmenin yanında sosyal ağlardaki yorumlar, resim ve videolar da paylaşıma açık olacak.

Tivibu Seçim Online yayını Tivibu Web, Tivibu Cep, www.tivibu.com.tr ve tanınmış 50 ye yakın sitede yayınlanacak. Tivibu yapacağı bu atak ile sesini çok kişilere duyuracağa benziyor.

Programa özel konukların katılacağı bildirildi fakat bu konu hakkında isim verilmedi. Bununla birlikte programı Tivibu’nun Facebook Sayfasından canlı olarak izlenebilecek.

Facebook Resmi Sayfası

TTNET’in bu çalışması tüm dünya kamuoyunda büyük yankı buldu. Her zaman marka değerini önde tutmak isteyen TTNET için bu seçimler büyük bir aşama olacak. Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru olan TTNET’in Yönetim kurulu Belçika-Türkiye maçından hemen sonra geniş bir basın ordusuna yaptığı bu açıklamanın dışında da sürprizlerin olacağını söyledi.
TTNET’in hazırladığı hizmetler ve ileriki hedefleri ile ilgili önemli bilgilerin verildiği basın toplantısında, Tahsin Yılmaz Türkiye’de internet penetrasyonu hakkında gerçekleştirilen en kapsamlı pazar araştırması olan PC ve İnternet Penetrasyon Çalışması‘nın güncel sonuçlarını paylaştı. Kırsalı bölgeleri de kapsayan araştırma Türkiye’nin internet ve bilgisayar kullanım haritasını ilginç verileri ortaya çıktı.

Yazar: Murat

1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

5 thoughts on “Tivibu Seçim Yayını

  Mehmet Emre Baş

  (08 Haziran 2011 - 14:23)

  Tivibu ev başvurukarı da artar kesinlikle.

  İbrahim Topçu

  (08 Haziran 2011 - 14:36)

  Gündem tamamen seçim oldu artık inşallah hayırlısı olur. Tivibu’yu takdir etmek lazım. Çeşitli açılımlar, yenilikler yaparak müşteri kitlesini arttırmayı başarıyor.

  Murat Gülçiçek

  (08 Haziran 2011 - 14:39)

  Her sistem yanında bir dekoder getiriyor, bu büyük bir sorunsal. Tivibu almak isteyenlerde bir dekoder ile karşılaşacak, ev hanımlarıda bu dekoder de nereden çıktı yer mi kaldı her yer dekoder diye haklı olarak yakınacak. Oysa ki Tivibu gibi sistemler ucuz ve faydalı. Desteklenmeli diye düşünüyorum dekoder sorunu aşılırsa

  Mehmet Emre Baş

  (08 Haziran 2011 - 14:58)

  En azından çanak anten derdi yok.

  […] bir yol ise Tivibu seçim programı ile online olarak izleyebilirsiniz. Mehmet Emre […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir