TTNET Fiber Optik Altyapı Cem Yılmaz Reklamı

Sosyal medyada hızla yayılan reklam filmi büyük ilgi uyandırmışa benziyor. Cem Yılmaz olunca reklamın tadı da farklı oluyor bence. Türk Telekom’un Avrupa’da satın aldığı fiber optik altyapı sisteminin reklam filminde oynayan Cem Yılmaz yine kırdı geçirdi.

TTNET Avrupa’da fiber optik altyapı sistemi aldıktan sonra tanıtım reklam filminde Cem Yılmaz ile anlaşarak adeta komedi filminden farksız bir kısa film çekildi.

Türk Telekom Arena stadının açılışında çektiği reklam filmi ile de kırıp geçiren Cem Yılmaz Türk Telekom Fiber Optik Altyapı reklamı ile de sosyal medyada çok konuşuldu ve özellikle youtube’da tıklanma rekoru kırdı. Cem Yılmaz’ın reklam filminde Taşkın Bey’i oynuyor.

http://youtu.be/wtERgTAF1pc

Projeye 16 ülkede 30.000 kilometre fiber optik ağa sahip Pantel şirketini satın alarak ve tanıtımda Cem Yılmaz ile anlaşılarak imza atıldı.

Türk Telekom’un fiber optik altyapı ağının yaygınlığa dikkat çeken tanıtım reklamında teknik bilgiler ve ulaşımın zor olduğu yerlerde bile sistemin olacağına işaret ediyor. Denizin altından, dağların üzerinden ve Alpler’den bile geçen data kablolarının Türk Telekom tarafından işletilmekte olacağı mesajı açık bir şekilde vurgulanıyor, Tabi ki de Cem Yılmaz ayrı bir izlenme etkisi yaratıyor.

Youtube’da yayınlanan Cem Yılmaz Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Reklamı Taşkın Bey

Ayrıca başkan sende Heidi’nin telefonu var mı ?
Avrupa’ya döşemeye gidiyoruz
Tufan neredesin sen, ben seni Alplere göndermedim mi

şeklindeki esprileri çok konuşulacağa benziyor…

Yazar: Murat

1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir