TTNET Fiber Optik Altyapı Cem Yılmaz Reklamı

18.06.2011 tarihinde Mizah kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Sosyal medyada hızla yayılan reklam filmi büyük ilgi uyandırmışa benziyor. Cem Yılmaz olunca reklamın tadı da farklı oluyor bence. Türk Telekom’un Avrupa’da satın aldığı fiber optik altyapı sisteminin reklam filminde oynayan Cem Yılmaz yine kırdı geçirdi.

TTNET Avrupa’da fiber optik altyapı sistemi aldıktan sonra tanıtım reklam filminde Cem Yılmaz ile anlaşarak adeta komedi filminden farksız bir kısa film çekildi.

Türk Telekom Arena stadının açılışında çektiği reklam filmi ile de kırıp geçiren Cem Yılmaz Türk Telekom Fiber Optik Altyapı reklamı ile de sosyal medyada çok konuşuldu ve özellikle youtube’da tıklanma rekoru kırdı. Cem Yılmaz’ın reklam filminde Taşkın Bey’i oynuyor.

http://youtu.be/wtERgTAF1pc

Projeye 16 ülkede 30.000 kilometre fiber optik ağa sahip Pantel şirketini satın alarak ve tanıtımda Cem Yılmaz ile anlaşılarak imza atıldı.

Türk Telekom’un fiber optik altyapı ağının yaygınlığa dikkat çeken tanıtım reklamında teknik bilgiler ve ulaşımın zor olduğu yerlerde bile sistemin olacağına işaret ediyor. Denizin altından, dağların üzerinden ve Alpler’den bile geçen data kablolarının Türk Telekom tarafından işletilmekte olacağı mesajı açık bir şekilde vurgulanıyor, Tabi ki de Cem Yılmaz ayrı bir izlenme etkisi yaratıyor.

Youtube’da yayınlanan Cem Yılmaz Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Reklamı Taşkın Bey

Ayrıca başkan sende Heidi’nin telefonu var mı ?
Avrupa’ya döşemeye gidiyoruz
Tufan neredesin sen, ben seni Alplere göndermedim mi

şeklindeki esprileri çok konuşulacağa benziyor…

Yazar Hakkında
Murat

Yazar : Murat

Yazar Hakkında : 1982 doğumlu İnternet sistemleri ve yazılımı konularında uzman Uludağ üniversitesi mezunu Murat GÜLÇİÇEK Google+ Profili

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y