Üç Harfliler

terkediş  Bugün toplumda hep beraber biz insanların içinde yaşayan diğer üç harfli canlılardan bahsedeceğim. Bunlar artık her yerdeler. Aramızda inatla farklı bir sistemde çoğalıyor ve her geçen gün sayılarını arttırıyorlar. Fark etmemiş olamazsın. Metroya binerken, sokakta yürürken, apartmandan çıkarken, markette alışveriş yaparken, yani sen günlük hayatını sürdürmeye çalışırken onlarda etrafta günlük hayatını sürdüren insan taklidi yapıyorlar. Medeni toplumun en büyük tehdit karları olarak gözüken bu üç harfli insanımsıların belli başlı özellikleriyle onları biz insanlardan ayırt etmek esasında çok kolay aslında.

1) ASLA YIKANMIYOR , TEMİZLENMİYOR VE KOKUYORLAR !

Misal sabah ise gitmek için evden çıkıyorsun ve o ağır, iğrenç et kokusunu apartmanda hissediyorsan eğer; uyanık ol yaşadığın apartmanda seninle beraber ikamet eden bir üç harfli olabilir. Yada her hangi bir anlık işi için apartmanı kullanmış bir üç harfli de. Metroya biniyorsun, otobüse biniyorsun, sokakta yürüyorsun, ve tüm bunları yaparken her an rastladığın o muhtemel iğrenç ter kokusundan bahsediyorum evet. İş yerinde okulda sosyal herhangi bir ortamda. Bu insan görünümlü üç harfliler ne yazık ki su ve sabunun icadından şimdilik ya habersizler ya da ‘temizlenirsek öleceğiz’ hastalığına tutulmuş olabilirler. Bilemiyorum belkide kokmazlarsa nesilleri tükeniyor falandır.

2) ÖKÜZDÜRLER İNSAN OLMADIKLARI İÇİN SAYGI NEDİR BİLMEZLER !

En belirgin ikinci özellikleri ise saygısız olmalarıdır. Misal otobüs sırasında yada metrodan inerken adeta sadece kendisi yolculuk ediyormuş ve sen önüne geçilmesi gereken bir düşmanmışcasına kullanmakta ustalaşıp kas yaptıkları sol dirsekleriyle seni ekarte eder, arkalarına bakma gereği duymaz pardon demeden uzaklaşırlar. Bakkalda veya markette veya herhangi bir alışveriş sırasında sen yokmuşcasına gelip önüne geçen bu harflilerin ya kendi ırkları dışında hiç bir canlı türünü görmezler veya bir çeşit savaşçıdırlar.

3) ANİ HAREKET BOZUKLUKLARI VARDIR

Sokakta amaçsızca yürüyen bu üç harfliler geçmeleri gereken yeşil ışığı maalesef algılayamaz yada son hız bi yere doğru yürürken aniden hiç bi sebep yokken durup arkalarından gelen insanları fitil ederler. Bu hareketlerinin herhangi bir mantıksal açıklaması olmadığı için bir kaçına görüş danışmak veya tespitte bulunmak için sorduğundaysa kendi dillerinde ‘hebele höbele;’ tarzı garip sesler çıklartarak anlamanızı zorlaştırır hatta imkansız kılarlar.

4) AKSIRIR TIKSIRIR GAZ ÇIKARIR VE ALDIRMAZLAR

Mecburen toplu taşıma veya herhangi bir sosyal ortamdayken bu üç harfliler içlerindeki virüsleri daha hızlı yayabilmek adına ağızları açık aksırır tıksırır ve gaz çıkarırlar.Bunun neticesinde akan burunlarını ağızlarını önce ellerine sonrada üstlerine sürerler. Şaşkınlık dolu ifadeyle kendi ağzınızı kapamaya yeltendiğinizde yavşak yavşak gülme sendromuna kapılır anlayamazlar.

5) ASLA TEK BAŞLARINA DOLAŞMAZLAR

Sayıları o kadar fazladır ki asla sadece bir tane göremezsiniz. Birinin olduğu yerde mutlaka bir kaçı daha bulunur. Birbirlerini iğrenç kokularından takip edebilme özelliklerine sahip tuhaf yaratıklardır.

Mecazi anlamda kendilerine üç harfli dememin sebebi kendilerini aleni KAZ olarak gördüğümdensir. ÇÜNKÜ KAZ HAYVANLARI DA KENDİ CİNSLERİ DIŞINDAKİLERE EN AZ BUNLAR KADAR YABANCI DIR. TEK BİR FARKLA KAZLAR TEMİZDİR EFENDİM.

Yazar: DepresifModanna

1985 yılının mayıs ayında türk kadın profiline tepki olarak doğdum, gururluyum.

1 thought on “Üç Harfliler

    özgùr göktaş

    (20 Mart 2013 - 11:15)

    yuce rabbimiz bir ayetlerinde söyle buyurmuslardir;ben insanlari ve cinleri yanliz bana ibadet etsinler diye yarattim.buradaki ayete odaklanacak olursak eger burada apacik herrey bellidir…3 harfliler imani dusuk olan insanlara görunurler,genellikle los isik alan yerlerde ikamet ederler.yazarimiz konuyu tamamiyle yanlis aksettirmis olup sanki farkli bir dunyada yasiyor yada hayal aleminde cok alakadar oluyor galiba.3 harfliler genelde imani dusuk olan insanlara,pis yada herhangi bir cinsellik munasebetinde bulunan abdestsiz insana,yeni evlilik yapan insana gelirler.insanoglu dus alirken anadan dogma ciplak oldugumuzda 3 harfliler bizi begenirler.3 harflilerin cinsiyetleri de vardir erkek ve disi olanlar.yeni dunya evine giren esler genelde bu 3 harflilerden baya huzursuz olup,korkmaktadirlar.sebebi ise dusta bizi anadan dogma gorup begendiklerinden dolayidir ve evlendiklerinde begendikleri kisiyi kiskandiklari icin baya urkutup sonr geri cekilirler.pis bir insani gunun her saatinde rahatsiz ederler.yururken ayagini kaydirir,isteyken isinin ters gitmesini saglarlar ama asla ciplak gozle gorunmezler bunun sebebi de islamda apacik bellidir.karanlik ve los ortamlarda golge gibi farkederiz cinleri,kosarken,yururken ve aniden bir sesle bizi urkutebilirler.cinler allahin varliklaridir.iyi ve kotu cinler vardir.iyi huylu cinler insanlarin kendi varliklarindan nasil korktuklarini cok iyi bildiklerinden insanlarin yanina yanasmazlar.kotu huylu cinler ise insana her turlu oyunlar oynatip,ciddi boyutta hasar ve zarara ugratabilir.yazarimizin bahsettigi insanogludur ve yazarimiza sesleniyorum farkli dunyada yasiyosun arkadasim uyanma zamanin geldi ve geciyor bile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir