Warrior Film Analizi

Warrior (Dövüşcü) film analizi: Bu sene izlediğim filmler arasında en iyisi olduğunu düşündüğüm bu yapım, yaklaşık 3 hafta sonra Oscar adaylarının açıklanacağı, şu günlerde rakiplerinden kolayca sıyrılıp en iyi film ödülüne aday olarak  gireceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Konusu bakımında önceki dövüş filmlerinden farkı ; bir dövüş filmi izledikten sonra sonunda gözlerimin dolacağı aklıma gelmezdi doğrusu. Filmin başlarında olayları anlamaya çalışırken izleyiciyi ekrana kilitlediği ve soluksuz  bırakması çok iyiyidi.
Demek istediğim bazı filmler olur, başı çok sıkıcı ama daha sonraları izleyicileri ekrana kilitler ama bence bu filmde baştan sona kurgu, oyunculuk, konu ve dövüş sahneleri bakımından iyi bir film olduğunu söyleyebilirim.Bu çok övdüğümüz filmin konusuda kısaca şöyle:  Alkolik eski bir boksörün, iki erkek çoçugu büyük bir turnuvada karşı karşıya gelmesini anlatır. Oyunculuklara gelirsek Joel EDGERTON gercekten filme hani çuk diye oturmuş derlerya tam öyleydi işte. Bence Oscar adaylarında en iyi erkek oyunculuk ödülüne göz kırpıyor.Son sözler olaraksa bu filmi mutlaka izleyin derim.

Koray BALDIK

Yazar: Koray BALDIK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir