Warrior Film Analizi

05.01.2012 tarihinde Sinema ve Tv kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Warrior (Dövüşcü) film analizi: Bu sene izlediğim filmler arasında en iyisi olduğunu düşündüğüm bu yapım, yaklaşık 3 hafta sonra Oscar adaylarının açıklanacağı, şu günlerde rakiplerinden kolayca sıyrılıp en iyi film ödülüne aday olarak  gireceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Konusu bakımında önceki dövüş filmlerinden farkı ; bir dövüş filmi izledikten sonra sonunda gözlerimin dolacağı aklıma gelmezdi doğrusu. Filmin başlarında olayları anlamaya çalışırken izleyiciyi ekrana kilitlediği ve soluksuz  bırakması çok iyiyidi.
Demek istediğim bazı filmler olur, başı çok sıkıcı ama daha sonraları izleyicileri ekrana kilitler ama bence bu filmde baştan sona kurgu, oyunculuk, konu ve dövüş sahneleri bakımından iyi bir film olduğunu söyleyebilirim.Bu çok övdüğümüz filmin konusuda kısaca şöyle:  Alkolik eski bir boksörün, iki erkek çoçugu büyük bir turnuvada karşı karşıya gelmesini anlatır. Oyunculuklara gelirsek Joel EDGERTON gercekten filme hani çuk diye oturmuş derlerya tam öyleydi işte. Bence Oscar adaylarında en iyi erkek oyunculuk ödülüne göz kırpıyor.Son sözler olaraksa bu filmi mutlaka izleyin derim.

Koray BALDIK

Yazar Hakkında

Yazar : Koray BALDIK

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Üç Artı Bir Tv
 • Twitter@aksiyazar

 • FriendFeed@aksiyazar

 • instagram@aksiyazar

 • Son Yapılan Yorumlar

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli için beşevler çilingir diyorki;

  topuklu ayakkabı giyemiyorum ...nasıl giyebilirim

  Contorium Bilmecesi için Burak diyorki;

  Mondros değil Honduras

  Türkçe'nin Zenginliği için ege diyorki;

  İngilizcedeki son ek sayisi 678 Turkcedeki 100 İngilizcedeki on ek sayisi 1000in ustunde Turkcede yok Perfect zamanlarinin turkce karsiligi y