Google Whatsapp Uygulamasını Satın mı Alıyor ?

Whatsapp uygulaması satılıyor mu ?

Bir anda milyonlarca kullanıcısı olan Whatsapp uygulamasının satılıp satılmaması gündeme gelmişti. Whatsapp internet üzerinden ücretsiz mesajlaşmaya yarayan bir uygulama. Bu uygulama tüm cep telefonlarına hızlı bir şekilde girdi. Uygulamayı cazip kılan tabi ki ücretsiz olması.

whatsappfree

Google’ın Whatsapp uygulamasını satın alacağı hakkında haberlere Whatsapp şirket yöneticileri tarafından jet hızla bir cevap geldi.

Haberin tamamen yalan olduğunu söyleyen yöneticiler böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söylediler.

WhatsApp’ın iş geliştirme bölümünün başındaki Neeraj Arora, AllThingsDigital’e yaptığı bugün açıklamada şirketlerinin Google ile herhangi bir satış konuşması içerisinde olmadığını söyledi. Arora, şirketin değeriyle ilgili sorulara ise herhangi bir cevap vermedi. Daha önce WhatsApp’ın böyle bir satın alma için Google’dan 1 milyar dolar istediği iddia edilmişti.

Farklı mobil platformlarda çalışan WhatsApp, herhangi bir ücret ödemeksizin mesajlaşmanıza, fotoğraf ve sesli notlar göndermenize izin veriyor.

Yazar: Mehmet Emre Baş

Bloglamaya 2008 yılında başladım. Birşeyler paylaşmak ve bunların okunduğunu bilmek çok güzel bir duygu olduğu için yeni sitelerde de yazmaya başladım. Aksiyazar.com benim için farklı bir tarz olacak. Mehmet Emre Baş Google+ Profili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir